Четвер, 01 грудня 2016 16:47

Відбулась позачергова сесія міської ради

У зв’язку з надходженням додаткових трансфертів з бюджетів різних рівнів, розподілом та перерозподілом бюджетних коштів виникла необхідність внести зміни до міського бюджету на 2016 рік.

Тому на позачерговій сесії міської ради, яка відбулась 1 грудня, депутати затвердили рішення щодо спрямування 25,2 тис. грн. на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, 10 тис. грн. на утримання об’єктів спільного користування (Уманської міської лікарні), 148 тис. грн. на співфінансування технічного переоснащення перинатального центру на базі Черкаської обласної лікарні та ін.

Як повідомила начальник фінансового управління міської ради Алла Петриченко, станом на кінець листопада план надходжень бюджету розвитку перевиконано на 1,2 млн. грн. Ці кошти депутати вирішили спрямувати на ремонти медичних закладів міста, дитячої школи мистецтв, музичної школи тощо.