Відділ інформації та зв'язків з громадськістю виконавчого комітету Уманської міської ради

Начальник відділу: Рудукан Інна Борисівна

Адреса: пл. Соборності, 1, м.Умань, Черкаська обл., 20300

Телефон: (04744) 3-89-72

Розклад роботи:

Понеділок-Четвер з 8.00 до 17.15

П’ятниця – з 8.00 до 16.00,

обідня перерва з 13.00  до 14.00

Основні завдання відділу:

• Вивчення, аналіз та прогнозування суспільно-політичних процесів в місті.
  • Сприяння органам місцевого самоврядування та виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з осередками політичних партій, громадськими організаціями, релігійними громадами, засобами масової інформації.
  • Здійснення інформаційно-аналітичного забезпечення внутрішньої політики в місті.
  • Сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації.
  • Проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики.
  • Участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації з метою повнішого задоволення потреб населення міста в інформаційній продукції.
  • Здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури на території міста.

Положення про відділ