Вівторок, 20 лютого 2024 15:57

«Залишаємося гідними своїх героїв»

Сьогодні, 20 лютого в Уманській громаді відбулося віче до 10-ї річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Уманщина також має свій скорботний лік в Небесній Сотні.

Жертвами тодішньої злочинної влади на євромайдані стали:
Ігор Бачинський, Віталій Васільцов, Віталій Смоленський, Віктор Чернець і Юрій Паращук, яким Указом Президента України від 21 листопада 2014 року присвоєно звання Героя України.
«10 років тому, в лютому 2014 р., рф розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей.

20 лютого - це переломна дата для всього українського народу, яка змінила хід історії нашої держави.

Саме події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас у прагненні бачити Україну єдиною, соборною і незалежною.

Ми не повинні забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшановувати Героїв!

Тож памʼятаймо тих, хто ціною власного життя відстояв майбутнє Української Держави!», - прокоментувала міський голова Ірина Плетньова.

Присутні вшанували хвилиною мовчання памʼять про загиблих Героїв та покладанням квітів до меморіального ознакування «Героям Небесної Сотні» та на «Алеї Героїв».

Світла памʼять Героям!