Вівторок, 16 січня 2024 12:21

Відбулась стратегічна сесія роботи громад та проєктних менеджерів - учасників кластеру «Шляхами Трипільської Праматері» на 2024-2025 роки

11-12 січня у м. Вінниця відбулась стратегічна сесія роботи громад та проєктних менеджерів - учасників кластеру «Шляхами Трипільської Праматері» на 2024-2025 роки.

У дводенній робочій зустрічі взяли участь працівники відділу туризму Уманської міської ради.

Практиками щодо стратегії розвитку туристичної дестинації в режимі онлайн ділилась Тетяна Тимошенко - академік університету Уппсала (Швеція), експерт з регіонального розвитку та проєктного менеджменту.
Окрім цього, учасники заходу відвідали туристичний хаб м. Вінниця. Зустрілися з Тетяною Маєвською - очільницею офісу туризму, яка розповіла про роботу хабу, що поєднує сервіси для гостей Вінниці з місцем для креативного розвитку.
Також побували на зустрічі з Олександром Вешелені - директором Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Загалом протягом двох днів попрацювали над:

• розробкою бачення внутрішніх та зовнішніх процесів роботи членів кластеру «Шляхами Трипільської Праматері»;
  • першими кроками спільної роботи;
  • майбутніми спільними проєктами та заходами.

Як результат маємо 4 спільні проєкти, над якими менеджери готові працювати вже зараз