Четвер, 11 січня 2024 12:05

Відбулось засідання виконавчого комітету

11 січня 2024 року під головуванням першого заступника міського голови Олега Ганіча відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

На засіданні розглянули та прийняли такі рішення:

1. Про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Уманської міської ради за 2023 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за ІІІ квартал 2023 року.
  3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за ІІІ квартал 2023 року.
  4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за ІІІ квартал 2023 року.
  5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за ІІІ квартал 2023 року.
  6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за ІІІ квартал 2023 року.
  7. Про затвердження титульного списку об’єктів закладів та установ управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2024 році.
  8. Про внесення змін до рішення від 11 вересня 2023 року № 373 «Про затвердження фактичної мережі закладів освіти Уманської міської територіальної громади на 2023/2024 навчальний рік».
  9. Про погодження штатних розписів закладів освіти Уманської міської територіальної громади на 2024 рік, змін та штатних розписів закладів освіти та культури Уманської міської територіальної громади на 2024 рік.
  10. Про погодження штатних розписів структурних підрозділів управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради на 2024 рік.
  11. Про погодження змін та штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради на 2024 рік.
  12. Про затвердження титульного списку об’єктів УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМУНАЛЬНИК», видатки для яких будуть проводитися у 2024 році.
  13. Про затвердження титульного списку об’єктів відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2024 році.
  14. Про розгляд заяв громадян з питань квартирного обліку.
  15. Про вибуття дитини з сім’ї патронатного вихователя.
  16. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.
  17. Про погодження штатного розпису Центру інтегрованих соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на 2024 рік у новій редакції.
  18. РІЗНЕ