Понеділок, 01 серпня 2016 11:18

Оголошення про результати вивчення попиту 01.07.16

gerbВідповідно статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду майна міської комунальної власності, затвердженого рішенням Уманської міської ради від 29.03.2016 №3.23-8/7, за результатами вивчення попиту (публікація в номері газети «Уманська зоря» від 01.07.2016), враховуючи подані заяви, відділом з управління комунальним майном Уманської міської ради прийнято рішення:

1. оголосити в установленому порядку конкурсу на право оренди такого майна міської комунальної власності, яке перебуває на балансі комунального підприємства «Уманське ремонтно-експлуатаційне управління №3»:

1) нежитлові підвальні приміщення, загальною площею 24,3 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Небесної сотні, 40;

2) нежитлові приміщення, загальною площею 103,9 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Незалежності, 63;

3) нежитлові приміщення, загальною площею 48,0 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Івана Богуна, 1/5;

4) нежитлові приміщення котельні, загальною площею 107,29 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Івана Гонти, 7;

5) нежитлові приміщення, загальною площею 49,1 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха, 6;

6) нежитлові підвальні приміщення, загальною площею 138,5 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Володимира Мономаха, 6;

7) нежитлові підвальні приміщення, загальною площею 98,5 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Пушкіна, 46;

8) нежитлові підвальні приміщення, загальною площею 100,0 кв. м, в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Пушкіна, 27.

2. укласти договір оренди майна міської комунальної власності: нежитлові підвальні приміщення, загальною площею 70,5 кв. м., в будівлі за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Шевченка, 13,  з фізичною особою як єдиним заявником.

Прочитано 2055 разів