Четвер, 25 квітня 2024 16:39

Національно - патріотичне виховання молоді - це не просто тренд, а життєва необхідність для збереження нашої ідентичності, єдності та процвітання!

Сьогодні в Уманський ліцей № 2 Уманської міської ради Черкаської області - директор Таміла Скарбовська відбулися навчально-польові збори з учнями, які закінчують вивчення предмета «Захист України».

До проведення практичної частини навчально-польових занять були залучені військовослужбовці, ветерани російсько-української війни та засновники благодійного фонду @D A A F (DAAF- БО БФ «Лесла») допомога бійцям на лінії зіткнення.
Для учнів проведено заняття з:

• домедичної допомоги в умовах бойових дій (тактична медицина);
  • розвідки та коригуванню вогню за допомогою БПЛА;
  • практичне заняття щодо дій солдата при маневруванні в складі підрозділу, бойові порядки та їх використання під час руху.

Національно-патріотичні заходи систематично проводяться в усіх ліцеях, гімназіях, школах та садочках Уманської громади. Патріотичне виховання наших дітей - це спільна справа заради кращого майбутнього України.

photo 2024 04 25 13 40 10 COLLAGE