Четвер, 25 квітня 2024 15:33

«Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату»

Напередодні Всесвітнього Дня охорони праці, під головуванням секретаря виконавчого комітету Наталії Сиротюк відбулось засідання Круглого столу.
Присутні обговорили важливість проведення суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію культури безпеки праці.
Наталія Миколаївна нагородила переможців Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей - 2024» в якому взяли участь 56 учнів нашої громади:

• Вінницьку Вікторію;
  • Насальську Анна;
  • Потапенка Євгена;
  • Просіну Кароліну;
  • Тележинську Анастасію;
  • Литвинюк Вероніку;
  • Слободяник Софію;
  • Михайленко Настю;
  • Мельник Альону.

За дорученням міського голови Ірини Плетньової, також вручено Подяки міського голови за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконанняслужбових обов’язків та з нагоди професійного свята представникам підприємств, товариств, управлінь та закладів освіти:

• Гатаман Ірині;
  • Тимошенку Андрію;
  • Ворошиловій Аллі;
  • Березюку Станіславу;
  • Ревенок Оксані.

Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових небезпечних ризиків.
Саме тому, обов’язок кожного керівника – берегти здоров’я своїх працівників!