Вівторок, 19 вересня 2017 16:38

Міський голова провів телефонну розмову з уманчанами

19 вересня відбувся черговий телефонний діалог міського голови Олександра Цебрія з уманчанами. За відведену годину надійшло понад 30 питань в телефонному режимі та майже 20 питань з мережі інтернет, в яких порушувалися питання різних сфер життєдіяльності міста. Переважна більшість озвучених звернень стосувалися ремонту дорожнього покриття, графіків руху громадського транспорту, набору у патрульну поліцію, перебування паломників хасидів, окремих питань житлово – комунальної сфери та інші.

На кожне звернення міський голова надав вичерпні відповіді.

«Нас об’єднує спільна мета - це життя в сучасному та комфортному місті. Ми почали наводити лад в Умані і не будемо сходити з цього шляху. І заради цього я працюю. Дякую всім, хто долучився до діалогу», - сказав Олександр Цебрій.

По всім питанням, що надійшли на телефон гарячої лінії були дані доручення відповідним службам.

Yes