П'ятниця, 26 травня 2017 15:55

В школах міста Умань сьогодні пролунав останній дзвоник для 424 випускників

26 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста на урочистих лінійках, присвячених успішному завершенню 2016/2017 навчального року, пролунав останній дзвоник для 424 випускників 11 класу, серед яких 41 претендент на нагородження золотою та 7 - срібною медалями.

На свято «Останнього дзвоника» завітали представники виконавчого комітету Уманської міської ради, відділу освіти, вищих навчальних закладів, батьківської громади.

Слова шани за невтомну працю, терпіння, відповідальність за долю підростаючого покоління звучали в цей день на адресу вчителів та батьків в усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста.

«Дорогі випускники! Упевнений, що кожен із вас стане справжнім професіоналом у своїй справі. Наполегливо працюйте, сміливо долайте життєві труднощі, творчо ставтеся до справи. Завжди пам'ятайте свою рідну школу, учителів, досвід старших поколінь, історію рідної Умані», - сказав міський голова Олександр Цебрій.

Після свята одинадцятикласників чекає державна підсумкова атестація. Тож успішних вам іспитів, дорогі випускники!

Прочитано 1912 разів