П'ятниця, 26 травня 2017 10:27

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 25 травня,  на якому було розглянуто 28 питань.

На початку засідання міський голова Олександр Цебрій відповідно до розпорядження голови Черкаської обласної ради вручив Почесну грамоту обласної ради Людмилі Бондаренко за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади та з нагоди ювілею. Також очільник міста оголосив Подяку міського голови м.Умань Тетяні Деркач за вагомий внесок у навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня науки.

На засіданні члени виконкому заслухали звіт про виконання міського бюджету м.Умань за І квартал 2017 року та  про заходи щодо активізації роботи у 2017 році з наповнення міського бюджету, ефективного та раціонального використання коштів міського бюджету, передбачених на утримання органів місцевого самоврядування та установ і закладів бюджетної сфери.

Крім того, затвердили Статут УМАНСЬКОГО КП «КОМУНАЛЬНИК» в новій редакції, штатний розпис КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» Уманської міської ради та Уманського КП «КОМУНАЛЬНИК» станом на 01.06.2017 р., а також погодили покладання повноважень замовника природоохоронного заходу «Реконструкція гідротехнічної споруди Осташівського ставу в м.Умань Черкаської області» та титульний список об’єктів відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, видатки для яких будуть проводитись у 2017 році в новій редакції.

Члени виконавчого комітету затвердили статути Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 – дошкільний навчальний заклад», «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум», №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», №1 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня», Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №№8 та 11, міського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Умані, Уманського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, дошкільного навчального закладу ясел-садка компенсуючого типу №9 у новій редакції та погодили внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.04.2017 № 147 «Про організацію роботи таборів з денним перебуванням влітку 2017 року».

Було ухвалено рішення про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.

На засіданні надано дозвіл на встановлення меморіальної дошки, розміщення зовнішньої реклами та укладення угод, що потребують нотаріального посвідчення та  ухвалено рішення про відзначення студентів – учасників молодіжного міського проекту «Академія молодіжного лідера 2016-2017».

Члени виконкому погодили план засідань виконавчого комітету Уманської міської ради на ІІ півріччя 2017 року та різне.