П'ятниця, 02 грудня 2016 10:36

«ВИБІР Є!»

Щороку 1 грудня  відзначаємо Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день у всьому світі виражають підтримку людям із ВІЛ/СНІД, привертають увагу громадськості до вирішення проблеми епідемії, боротьби із проявами дискримінації хворих, толерантного ставлення до них. Ініціаторами проведення просвітницької акції «Вибір є!» в Умані стали: відділ у справах сім’ї та молоді міської ради та учасники проекту «Академія молодіжного лідера». Співорганізатори: міський Будинок культури, благодійний фонд «Воля», «Клініка дружня до молоді», студенти ВНЗ міста.

Прозвучали пісні у виконанні  Анни Кулінєєвої (УДПУ) та  Ірини Автухової (УДПУ), вірші читали: Діонисій Григоренко (УДПУ) та Тетяна Савелюк (УНУС). Ведучі – Світлана Попук (УДПУ) та Каріна Сокоренко (УГПК).

На завершення учасники заходу  свічками виклали символічну червону стрічку – символ боротьби з СНІДом.