П'ятниця, 21 жовтня 2016 17:11

Засідання постійних комісій

21 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розробку детального плану території обмеженої провулками Проїзжим, Пушкіна та вулицею Пушкіна», «Про розробку детального плану території обмеженої вулицями Садовою, Олександрівською та Малою садовою», «Про розробку детального плану території обмеженої вулицями Малофонтанною, Гоголя, Великою фонтанною та Олександрівською»,  «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Теліги Олени,  Грушевського та провулком Любові», «Про затвердження детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Тищика та Київською», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Індустріальною, Тепличною та провулком Ватутіна» а також  розглянули перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

В  роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк, начальник  відділу з питань земельних відносин Тарасюк Л.М. та головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру Л.М. Сосонюк.