Четвер, 25 серпня 2016 17:05

Уманчани відзначили День незалежності України

24 серпня в Умані відбулись заходи з відзначення 25-ої річниці незалежності України.

Урочистості розпочалися на площі Соборності загальнонаціональною хвилиною мовчання в пам'ять про всіх борців за волю і незалежність  України.

Символічним подарунком до Дня незалежності став хореографічний флешмоб «Ми – за мир!» у виконанні дитячого колективу «Крок вперед».

Уже традиційний парад вишиванок об’єднав уманчан і гостей міста, які серцем і душею вболівають за Україну і поважають традиції українського народу.  Святковою ходою понад двісті уманчан, тримаючи найбільший державний прапор в місті, пройшли вулицею Незалежності до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Біля монументу Великому Кобзарю відбувся мітинг солідарності «Свою Україну любіть», під час якого міський голова Олександр Цебрій привітав усіх зі святом і вручив нагороди учасникам АТО.

У Центральному сквері міста розгорнувся ярмарок українських сувенірів та виробів ручної роботи.

Помилуватися живописом запрошувала «Мистецька алея».

Громадські та волонтерські організації, навчальні заклади та установи соціальної сфери демонстрували свої здобутки.

Святковий настрій створювали дитячі колективи шкіл естетичного виховання, які підготували концерт «Тобі – Україно!».