П'ятниця, 24 липня 2020 14:00

Засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

23 липня під головуванням міського голови Олександра Цебрія відбулось засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Перед початком засідання Олександр Володимирович вручив Подяки Уманської міської ради:

• за надану благодійну допомогу пільговим категоріям населення та одиноким уманчанам в період карантину, а також з нагоди Дня працівників торгівлі:
  • колективу магазинів «АТБ», районна керуюча Гаркуша Валентина Андріївна;
  • колективу магазинів «Велмарт, керуючий Пустовий Сергій Сергійович;
  • колективу магазину «Епіцентр», директор Шевченко Тарас Вікторович;
  • колективу магазину «Фуршет», керуюча Павлушина Тетяна Василівна;
  • власникам мережі продуктових магазинів:
  • Поліщуку Сергію Степановичу;
  • Солодчуку Олегу Васильовичу;
  • фізичним особам-підприємцям:
  • Єременку Ігорю Юрійовичу;
  • Журавлю Олександру Анатолійовичу;
  • Степанюку Олегу Сергійовичу.
  • за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілею від дня народження завідувачу дошкільного навчального закладу № 30 м. Умані Гаркавій Лідії Степанівні.

Також очільник міста вручив Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради за сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди ювілею від дня народження адміністратору відділу адміністративних та дозвільних процедур Толмачовій Ірині Юріївні.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про роботу громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону за І півріччя 2020 року;
  2. Про затвердження складу Координаційної ради з питань громадського бюджету міста Умань у новій редакції;
  3. Про роботу інспекції з благоустрою м.Умань за І півріччя 2020 року;
  4. Про перерозподіл видатків міського бюджету на 2020 рік;
  5. Про надання дозволу на відключення споживачів від систем централізованого опалення (теплопостачання);
  6. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради;
  7. Про комісію з питань формування потреби щодо спрямування субвенції на придбання житла або призначення грошової компенсації на його придбання дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа в новій редакції;
  8. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам,

та інші питання.