П'ятниця, 24 січня 2020 14:59

Дотримання трудових прав працівників на контролі!

23 січня 2020 року в малій залі міської ради під головуванням заступника голови комісії Білоус Тамари Михайлівни відбулося підсумовуюче спільне засідання тимчасової комісії виконкому міської ради з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання виносилися питання щодо виконання Заходів, спрямованих на ліквідацію заборгованості з виплати заробітної плати та запобігання її виникненню на підприємствах, в установах, організаціях міста Умань та Заходів, спрямованих на підвищення рівня заробітної плати, легалізацію її виплати та зайнятості населення, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міста Умань у 2019 році.

За підсумками роботи запропоновано членам комісії надати управлінню праці та соціального захисту населення Уманської міської ради пропозиції до проекту Заходів на 2020 рік.

Yes Yes