Понеділок, 16 вересня 2019 08:28

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

13 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули проєкти рішень «Про хід виконання Програми енергозбереження та енергоефективності м. Умань на 2016-2020 роки у 2018 році», «Про виконання міського бюджету м. Умань за І півріччя 2019 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 2-57/7 «Про міський бюджет на 2019 рік», «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Умань та Положення про порядок функціонування Координаційної ради з питань громадського  бюджету  міста Умань», «Про затвердження міської цільової програми «Громадський бюджет міста Умань» на 2019-2023 роки» та «Про розгляд петиції Косенка М.І.».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу економічного розвитку Бовгира С.І., начальник юридичного відділу Гришак А.М., начальник фінансового управління Петриченко А.В., заступник начальника фінансового управління Новосельцева І.Ю. та заступник начальника відділу ЖКГ Загородній В.Б.