Понеділок, 16 вересня 2019 08:26

Відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

13 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю на якому розглянули проєкти рішень «Про затвердження  Положення про відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради в новій редакції», «Про затвердження  Порядку  надання працівникам комунальних підприємств, організацій, установ, закладів та виконавчих органів Уманської міської ради службових жилих приміщень, користування ними та виключення приміщень  з числа службових в  новій редакції»,  «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2019 року № 4.4-63/7 «Про передачу УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» основних засобів», «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2019 року №6.24-59/7 «Про передачу  УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК» витрат на заміну (встановлення) дорожніх знаків, інформаційних табличок розкладу руху автобусів у м. Умань», «Про включення об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань, що підлягають приватизації у 2019 році та          «Про приватизацію об’єкта комунальної власності – нежитлових приміщень в будинку за адресою: вул. Європейська, 42/12».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Малішевська Ю.Ю., начальник відділу ЖКГ Харченко В.П. та головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Трум А.В.