banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 13 квітня 2020 15:11

Як сплачувати комунальні послуги онлайн

Ваша оцінка
(1 Голос)
Кожен українець може покращити свою цифрову грамотність безкоштовно завдяки серіалу «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».
Ви дізнаєтесь, як сплачувати комунальні послуги онлайн — з чого почати та що для цього потрібно.
 
komun online
 
Серія 1 - Знайомство
У багатьох комуналка асоціюється з горами платіжок. Ну, хто не сидів до ночі з калькулятором на кухні, намагаючись звести дебет із кредитом? Хтось боїться нових технологій, а хтось навіть не довіряє їм. Спробуємо розвіяти ці безпідставні страхи та пояснити простою мовою, як можна оплатити комуналку завдяки комп'ютеру або смартфону та Інтернету.
 
Серія 2 - Підготовка до оплати комуналки
Оплата комуналки онлайн, тобто не виходячи з дому, вимагає кількох інструментів: пристрою, з якого ви платитимете (комп’ютер, планшет або смартфон), банківської картки (з грошима на ній) та рахунку підприємства (реквізити вказані у платіжці). Василь Вірастюк готовий випробувати всі способи оплати комуналки онлайн.
 
Серія 3 - Оплата комуналки на Portmone.com
Оплачувати рахунки можна на платіжному сервісі Portmone.com. Це не банк, але зручний майданчик, який цілком може замінити візит до реального банку. Він збирає всі необхідні рахунки, можна зробити пошук за адресою та шаблони для оплат – це дуже зручно. У цій серії Василь Вірастюк розбирається, як оплачувати комуналку, досліджує особистий кабінет і автоматичні рахунки. А ще мова йде про безпеку власної інформації та даних карток. Дивіться уважно!
 
Серія 4 - Оплата комуналки на сайті комунального підприємства
 
Серія 5 - Оплата комуналки у додатку Приват24
Приват24 – це зручний варіант оплати комуналки. Так би мовити, не відходячи від віртуальної каси, тому що багато хто отримує кошти на власний рахунок цього державного банку. Вчимося користуватися мобільним додатком разом із Василем Вірастюком!
 
Серія 6 - Оплата комуналки на сайті Ощадбанку
Оплата комуналки на сайті Ощадбанку - це дуже зручна можливість оплачувати комунальні рахунки онлайн, якщо ви маєте картку Ощадбанку. Дивіться, як це робить Василь Вірастюк!
 
Серія 7 - Підсумки
Оплатити комуналку онлайн, як виявилося, дуже просто. І зауважте, ніяких черг, скупчення людей, пошуків терміналів або кас. Все під рукою! Достатньо мати смартфон або комп'ютер. Пройдіть тест для закріплення матеріалу. І пишайтесь собою! Ви вже майже експерт із оплати комунальних послуг онлайн. Будьте здорові та оплачуйте комуналку онлайн, не встаючи зі свого зручного дивану!
Прочитано 1088 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80