banner umvk

social fb  social youtube

 
 

B1 4 4 gbB1 4 4 mp

vidbivka

vidbivka

Понеділок, 11 червня 2018 12:20

КНП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» запрошує обрати свого лікаря та укласти з ним декларацію

Ваша оцінка
(0 голосів)

Уманчани активно обирають «своїх» сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів і підписують з ними декларації на обслуговування. 

Якщо ви впевнені, що знайшли хорошого лікаря, не гайте часу, зверніться в амбулаторію де працює обраний Вами лікар (вул. Шевченка, 2,  вул. Шевченка, 50, вул. Незалежності, 57).

Щоб обрати свого лікаря, потрібно: звернутися у медичний заклад, взяти паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон і прийти до фахівця та підписати з ним декларацію.

Для реєстрації дитини необхідно взяти її свідоцтво про народження. Дитину приводити необов’язково. Декларацію з лікарем в цьому випадку підписує один з батьків або інший законний представник дитини.

Оберіть свого лікаря!

 

Детальніше у відеосюжеті.

Прочитано 3939 раз

president  Кабінет Міністрів України Черкаська обласна державна адміністрація AMUFond Min2 dsvv.gov.ua  cnap  soc zahist   urad gar linia energosvit centr zayn admin_poslugy_ck kab elektron service bud justbanerBPD 200x80