Вівторок, 28 березня 2017 07:47

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території громадської та житлової забудови, обмеженої провулком Садовим, вулицями Пожарського Дмитра та Волонтерів».

gerbВиконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що розпочинається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території громадської та житлової забудови, обмеженої провулком Садовим, вулицями Пожарського Дмитра та Волонтерів».

Ознайомлення з детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3А. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год.  до 16-00 год., тел. 3-40-28, 3-24-76

Завантажити додатки