Вівторок, 31 травня 2016 15:39

Громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Залізняка, Вернадського, провулками Православним та Молодогвардійським»

Виконавчий комітет Уманської міської ради повідомляє, що починається громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Залізняка, Вернадського, провулками Православним та Молодогвардійським».

Ознайомлення з Детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Уманської міської ради, а також в приміщенні відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради за адресою: вул. Коломенська, 3. Приймальні дні: понеділок та середа з 10-00 год. до 16-00 год., тел. 34028, 32476

Додатки (Відкрити в новому вікні)