Четвер, 13 серпня 2020 17:02

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

Відповідно до статті Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, 12 серпня 2020 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення змін до детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Садовою, Малою садовою, Олександрівською, Малофонтанною та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та детального плану території зелених насаджень загального користування, обмеженої вулицями Визволителів, Степана Бандери та ставом Звірки.

В громадських слуханнях прийняли участь 22 мешканці міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробників детальних планів – архітекторів Лісаченка Віктора Михайловича та Камельовського Івана Петровича, запитань громадськості та відповідей на них.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради та депутатами міської ради.