Середа, 06 листопада 2019 10:23

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

05 листопада 2019 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проектів детальних планів території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Воїнів-інтернаціоналістів, Шевченка та Республіканською; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Європейською, Стуса, Республіканською та Великою фонтанною; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицею Садовою і територіями Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна та змін до детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Горького, Тищика, Ломоносова, затвердженого рішенням міської ради від 30.11.2018 року  7.33-55/7 «Про затвердження детального плану території громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Горького, Тищика, Ломоносова». В громадських слуханнях прийняли участь 20 мешканців міста, серед яких були присутні представники управлінь, відділів міської ради, члени громадських організацій та громадяни міста. Громадські слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., доповіді розробника детального плану – архітектора Лісаченка Віктора Михайловича та начальника відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради Корніюка О.В., запитань громадськості та відповідей на них. За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради, депутатами міської ради.