Четвер, 25 липня 2019 16:16

Громадське обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Садовою, Малою садовою, Олександрівською, Малофонтанною та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України

Завершується громадське обговорення детальних планів території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Садовою, Малою садовою, Олександрівською, Малофонтанною та територією Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України; зелених насаджень загального користування, обмеженої вулицями Садовою, Новоуманською та територіями Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Вернадського, Залізняка, Зоряною, Північною (зміни); житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Праці, Тичини, Південною, Шолом Алейхема, Річною, Фортечною та провулком Кам’яним (зміни). Замовник розроблення проектів містобудівної документації – виконавчий комітет Уманської міської ради, розробник – приватний архітектор Лісаченко В.М., Камельовський І.П. та Прищепов В.О.

Громадські слухання з даних питань відбудуться 08 серпня 2019 року року о 17:00 год. в сесійній залі Уманської міської ради.