Вівторок, 23 липня 2019 15:49

Мета – якісні послуги уманчанам

Комісія щодо нагляду за наданням послуг у сфері побутового обслуговування населення м.Умань продовжує свою роботу по обстеженню салонів краси та перукарень, з метою забезпечення ними якісного та своєчасного надання послуг мешканцям міста.

Детінізація підприємницької діяльності, наповнення міського бюджету, покращення якості надання професійних послуг, безпека громадян – ось головне завдання перевірок.

При обстеженні перевіряється наявність медичних книжок, засобів дезінфекції та стерилізації інструментів, вогнегасника, оформлення трудових відносин та дотримання техніки безпеки.

Такі рейди допомагають усунути недоліки в роботі закладів сфери обслуговування громадян для покращення надання послуг.